LINK SPORT to firma, która powstała z pasji do życia połączonego ze sportem i rekreacją!

Profesjonalne podejście i wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów połączonych ze szkoleniami sportów wodnych i zimowych.

Ponad to Link Sport jest właścicielem wspaniałego miejsca wypoczynku, sportu i rekreacji Wake Love w Konstancinie-Jeziornej. Przekonaj się sam jakie to łatwe i przyjemne www.wakelovekonstancin.pl

Organizujemy kursy instruktorskie i trenerskie w każdej dziedzinie sportu. Wyjazdy na narty i snowboard, windsurfing i kitesurfing, rejsy jachtem, organizacja szkoleń i konferencji firmowych, połączona z szkoleniami sportowymi, imprezy i eventy biznesowe.

Miejsca w które możemy Cię zabrać planujemy w oparciu o nasze doświadczenie i wieloletnie relacje z Naszymi kontrahentami. Wyjazdy zimą zarówno w polskie góry, oraz Alpy i Dolomity. Latem szkolimy na półwyspie helskim w Chałupach oraz organizujemy wyjazdy między innymi na Rhodos, Karpathos, Fuertaventura i w wiele innych równie pięknych i ciekawych miejsc.

Rejsy to nie tylko nasze piękne Mazury, ale przede wszystkim malownicze Cyklady w Grecji oraz Chorwacja. Nowością są eventy połączone z coraz bardziej rozwijającym się sportem jakim jest Wakeboard, a możliwość spędzenia czasu w świetnej atmosferze oraz integracja połączona z tym wspaniałym sportem przyniesie wiele pozytywnych doznań i niezapomnianych chwil. Jeżeli Interesuje Cię coś, czego nie ma w naszej ofercie, zapytaj, napisz na kontakt@linksport.pl a wspólnie wymyślimy coś co najlepiej będzie pasowało do Twoich potrzeb.

Zapraszam do współpracy,
Jacek Link
Właściciel Link Sport

.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 Linksport.pl | Realizacja: Worfordis.pl